Долучитись

Центр політологічних досліджень запрошує учасників клубів, молодіжних та освітніх програм Центру, молодих політологів, студентів, аспірантів, викладачів та науковців, а також практиків у галузі політики і міжнародних відносин набути членство в організації. 

Згідно Статуту організації, членство в Центрі є добровільним, індивідуальним, фіксованим, строковим. Членами Центру можуть бути громадяни України, які досягли 18 років. Центр не стягує вступних, членських, чи будь-яких інших обов'язкових внесків.

Більш детально ознайомитись зі Статутом Центру політологічних досліджень можна тут: http://goo.gl/k3i64b (члени організації мають визнавати і дотримуватись його).

Зразок Заяви для бажаючих вступити в організацію (оформлюється від руки): http://goo.gl/Yjsyj3

Реєстраційна картка (заповнюється онлайн): http://goo.gl/TcjOUc.

Банківські реквізити: goo.gl/b7Vi2T (для тих, хто хоче підтримати діяльність Центру).

Кампанію з набору членів Центр політологічних досліджень проводить з метою посилення інститутів громадянського суспільства, підвищення громадянської свідомості мешканців Донеччини, а також з метою забезпечення більш сталого розвитку організації шляхом залучення людських і матеріальних ресурсів громади, в якій діє Центр, і якій надає свої послуги як неприбуткова організація.

Задля збереження нейтральності, позапартійності та неангажованості, Центр відмовився від використання державних коштів з центрального чи обласного бюджетів, понад 4 роки не залучає закордонної допомоги, й існує завдяки добровільним благодійним внескам.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар