Ресурси

Центр політологічних досліджень є ресурсним центром для навчання нової еліти - викладачі та студенти, що співпрацюють з нами, розширюють свої освітні можливості й досягають професійного росту.

Бездротовий інтернет

Центр безкоштовно надає можливість студентам, аспірантам та викладачам, а також гостям Донецького національного університету, в навчальних цілях користуватись бездротовим інтернетом. Облаштовані 2 точки доступу, для з'єднання не потрібно вводити паролі, або змінювати налаштування. Сигнал охоплює верхні поверхи істфаку і частково - головного корпусу ДонНУ.

Бібліотека

В Центрі політологічних досліджень - завжди нові надходження літератури. В основному, серед новинок-видання з питань політичних наук та європейських студій, придбані за рахунок Центру, або подаровані різними міжнародними та вітчизняними благодійними і громадськими організаціями, мозковими центрами і науковими установами.

Центр європейської інформації та документації пропонує викладачам та студентам доступ до сучасних видань з європейських студій, консультації з питань наукових досліджень, а також сприяє використанню студентами та викладачами освітніх можливостей в Європі.

Каталог останніх надходжень тут.
  
Мультимедійні комплекси

Для викладачів історичного факультету ДонНУ, а також студентів, що беруть участь в діяльності Центру, є можливість користуватись нашими ноутбуками і мультимедійним проектором для проведення відкритих лекцій, презентацій під час захисту випускних робіт, засідань клубів тощо. 

Прохання заздалегідь звертатись до співробітників Центру щодо використання мультимедіа!