2016-04-30

Incubator for Green Communities: Партнерство задля Цілей сталого розвитку в Україні...


Інкубатор зелених громад (greenqb.org) запрошує приєднатися до багатостороннього партнерства для просування Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні.

Анкета

Ми - глобальна команда, яку в Україні координує Наталія Датченко (Український фонд соціальних інвестицій), та в США - Сергій Штукарін (Інститут МакКейна з міжнародного лідерства Університету штату Арізона).

Наша мета полягає в розробці механізму наставництва місцевих громад України в досягненні ЦСР, сприяння в реалізації пілотних проектів та допомога громадам у залученні ресурсів, передачі знань й масштабуванні успішних практик.

Ми прагнемо до інноваційних, стійких і масштабованих підходів у просуванні ЦСР на комплексній основі (беручи до уваги взаємозв'язки між різними цілями і показниками), одночасно спрямовуючи зусилля на вразливі групи.

Потенційні партнери повинні мати попередні успіхи у роботі щодо сталого розвитку, і інтерес у залученні до діяльності на рівні окремих громад на території України. Підконтрольні території Донецької і Луганської областей будуть серед наших пріоритетних регіонів.

Партнерам буде запропоновано надавати менторську підтримку під час розробки та апробації Інкубатору. Разом ми будемо прагнути залучити додаткові таланти та кошти.

У свою чергу, ми будемо просувати в Україні лідерство наших партнерів у галузі міжнародної допомоги та сталого розвитку, а також спільно вивчати шляхи розширення глобального впливу партнерів. Ми надішлемо більш докладний опис пропонованого партнерства до відібраних партнерських організацій.

Аби висловити свій інтерес, будь ласка, заповніть цю форму bit.ly/partnersdgs, або напишіть нам: ukraine@greenqb.org.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар