2009-07-08

До приймальних комісій не прийшли абітурієнти - початок моніторингу вступної кампанії

1-й тиждень громадського моніторингу вступної кампанії 2009 до ВНЗ Донецької області завершений. Тиждень почався з того, що до приймальних комісій не прийшли абітурієнти. Це було пов’язано з тим, що до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти не надійшли сертифікати. Однак вже 30 червня ситуація стабілізувалась і вступна кампанія увійшла в нормальне русло.

З 29 червня по 6 липня 2009 року ДГО «Альянс» в партнерстві з донецьким Центром політологічних досліджень провела часткове опитування абітурієнтів 3-х ВНЗ Донецького області, а саме - Донецького національного університету, Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов та Донбаської національної академії будівництва та архітектури.

Метою цього опитування є виявлення відношення абітурієнтів до системи ЗНО та його впливу на вступ до ВНЗ, ставлення до корупції та оцінка роботи приймальних комісій. Опитування ще триває й буде проходити до 20 липня 2009 року.

Нагадаємо, що моніторинг включає в себе кілька етапів. Крім опитування абітурієнтів, які подали свої документи, буде ще проводитись спостереження за роботою приймальних комісій, а також опитування членів приймальних комісій щодо впливу незалежного тестування на вступ до ВНЗ.

ДГО «Альянс» від імені коаліції громадських організацій, що працюють ще в 10 областях України висловлюють свою подяку ректорам ДонНУ, ГДПІІМ та ДонНАБА за підтримку і відкритість щодо проведення в їх ВНЗ громадського моніторингу.

Проведення моніторингу виконується за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС)».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар