2008-09-16

Донецька молодь розгадувала політичні загадки

Перший у своєму роді квест з питань молодіжної політики організували та провели для учасників Форуму "Молодь без Кордонів" Донецька обласна молодіжна організація "Євроклуб" та обласний осередок ВГО "Українська асоціація європейських студій" за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації.

Відкритий молодіжний форум "Молодь без кордонів" цього року проходив вже всьоме на Донеччині, приймаючи молодих активістів та лідерів молодіжних громадських організацій Донбасу, інших областей України, Росії та Білорусії.

Форум є унікальною можливістю для молоді зустрітись, презентувати власні проекти, обмінятись кращим досвідом, за участі представників органів влади та місцевого самоврядування у справах сім'ї та молоді визначити перспективні напрями розвитку регіональної й місцевої молодіжної політики.

Інтерактивну гру "Молодь-Квест" для учасників VII Форуму запропонувала провести Донецька обласна молодіжна організація "Євроклуб", на кшталт гри з європейської інтеграції власної розробки – "ЄвроКвест". Квест (від англ. quest – пошук) – це жанр інтелектуально-логічних ігор, який передбачає розгадування різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань.

Учасники повинні були виконати завдання на 20 спеціальних ділянках, до яких їх вели зашифровані підказки, а також поради "Соцпрацівників". Підказки містили запитання, що стосувались міжнародного досвіду реалізації політики щодо сім'ї, молоді та утвердження тендерної рівності, в той час, як на ділянках пропонувались найрізноманітніші завдання з питань молодіжної політики. За перемогу в квесті на базі ДОЦ "Сонячний" в с. Юр'ївка Донецької області на узбережжі Азовського моря змагались 10 команд, які складалась з 4-5 лідерів.

Автор: Сергій Штукарін, керівник проекту

Джерело: http://upi.org.ua/news/2008-9-16-4258-0-

Немає коментарів:

Опублікувати коментар