2007-01-09

Науковці та практики євроінтеграції запрошуються обговорити актуальні питання європейського вибору в теле- і радіоефірі

На виконання Державних програм інформування громадськості у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2004-2007 роках, громадські організації-учасниці Громадської коаліції "Донбас Європейський" спільно з Донецькою обласною державною телерадіокомпанією за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" реалізують проект "Євроінтеграція в ефірі Донбасу" і запрошують експертну громаду та практиків залучитись до проекту.

Відсутність об’єктивної інформації про європейську та євроатлантичну інтеграцію від неупереджених, політично незаангажованих експертів – представників наукового середовища, практиків та громадських діячів – дає простір для міфів та маніпуляцій свідомістю громадян.

Проект "Євроінтеграція в ефірі Донбасу", який Центр політологічних досліджень реалізує спільно з Донецькою обласною державною телерадіокомпанією, Донецькою обласною молодіжною організацією "Євроклуб", Науково-інформаційним Центром міжнародної безпеки і євроатлантичної співпраці Донецького національного університету, Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", покликаний сприяти вирішенню цієї проблеми в межах громади Донецької області. Команда проекту запрошує представників експертної громади, науковців та громадських діячів, а також практиків у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції взяти участь у створенні радіо- і телепередач з євроінтеграційної тематики.

Радіопередачі в рамках проекту відбуваються в форматі прямих радіо ефірів вже більше півроку. Ефіри, тривалістю приблизно 45-50 хвилин, виходять на другому державному Радіо "Центр" на частоті 1359 АМ, щотижня по суботах з питань євроінтеграції, що два тижня по вівторках – з питань євроатлантичної інтеграції. Незабаром планується створення серії телепередач – після аналізу результатів фокус-груп, мета яких – з'ясувати можливі шляхи зміни ставлення представників громади Донецької області до питань європейської та євроатлантичної інтеграції, що включає: наявність попередніх установок, міфів, переважні шляхи надходження інформації у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, ставлення до інформації, довіра до її джерел, зміст інформації, її повнота, адекватність інформаційним потребам різних суспільних груп у цій сфері, зручні форми отримання інформації, персоналії політиків та громадських діячів, зокрема, місцевих, довіра до яких може змінити ставлення до питань євроінтеграції. Фокус групи проводитимуться спільно з Інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу (учасник Громадської коаліції "Донбас Європейський").

Зацікавлених осіб запрошують взяти участь в передачах безпосередньо в якості гостя в студії – експерта з будь-якої проблематики стосовно євроінтеграції, відносин України з ЄС, НАТО, СОТ чи інших актуальних питань.

Контакти: (062) 304 40 97 (Владислав Анін), або за адресою: ЦПД, вул. Університетська, 24, офіс 48 (4-й поверх історичного факультету Донецького національного університету), кожного дня з 9:30 до 19:30.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар